Płatności

Płatności 

Płatność za pobraniem przy odbiorze paczki.

Płatność dokonywana jest przy odbiorze paczki.
Ten sposób płatności możliwy jest za zlecenia o wartości do 1858 zł brutto.
W przypadku gdy suma zamówień znajdujących się w poczekalni przekracza wartość 1858,00 zł, zostanie zablokowana możliwość skorzystania z płatności za pobraniem. Należy dokonać przelewu online.
Do zamówienia doliczane jest 10 PLN netto. 

Przedpłata przelewem, kartą kredytową.

Ta forma dostępna jest przy wszystkich zleceniach realizowanych przez Drukarnia Elbląg online bez względu na wartość. Po wyborze tej formy płatności klient powinien wpłacić całość należności przed przekazaniem zlecenia do realizacji. Powyżej kwoty 1858 zł brutto, możliwa jest tylko przedpłata lub płatność kartą kredytową 

Uwaga! Raz wybranej formy płatności nie można zamienić.

Płatności przelewowe w systemie Drukarnia Elbląg online obsługiwane są przez serwis PŁATNOŚCI.PL. Do wyboru klientów jest 23 bramek bankowych, oraz płatności kartą kredytową. Przelewy dokonywane w obrębie wskazanych banków są transakcjami Online. Księgowanie wpłat odbywa się automatycznie, nie są potrzebne żadne potwierdzenia. Czas księgowania wynosi od kliku minut do godziny (w szczególnych przypadkach czas może wydłużyć się do kilku godzin). 

Jeśli bank klienta nie występuje na liście w serwisie PLATNOSCI.PL, należy wybrać ikonę „Przelew bankowy”. 

Wpłaty należy dokonać przez swój bank na dane, które zostaną podane przez system. Prosimy NIE DOPISYWAĆ żadnych dodatkowych danych do przelewu, nie jest to konieczne. Utrudni to natomiast zaksięgowanie wpłaty. „Przelew bankowy” jest traktowany jak standardowy przelew z banku X do banku Y, stąd też czas księgowania może wynosić 1,2 lub 3 dni robocze.Aby przyspieszyć zaksięgowanie prosimy po dokonaniu przelewu przesłać na online@drukarnia.elblag.pl

POTWIERDZENIE DOKONANIA PRZELEWU (plik PDF do pobrania w każdym banku po zrealizowaniu wpłaty). Pozwoli to zaakceptować płatność w systemie Drukarnia Elbląg Online, zlecenie trafi wtedy do Weryfikacji. 

Płatność odroczona. 

Jest dostępna tylko i wyłącznie dla Partnerów Drukarni Elbląg.

Faktura.

•Jeśli została wybrana „Płatność za pobraniem" to faktura zostanie wysłana razem z paczką. Jeżeli została zaznaczona w panelu klienta opcja: faktur elektronicznych - wówczas faktury są dostępny tylko online po zalogowaniu na konto.
•Jeśli została wybrana „Płatność przelewem, kartą kredytową”, a imię i nazwisko osoby odbierającej oraz firma są takie same jak dane do faktury to faktura wysyłana jest automatycznie z paczką na adres dostawy, chyba, że została zaznaczona w panelu klienta opcja: faktur elektronicznych - wówczas faktury są dostępny tylko online po zalogowaniu na konto. 
•Jeśli została wybrana „Płatność przelewem, kartą kredytową”, a imię i nazwisko osoby odbierającej oraz firma są różne w stosunku do danych do faktury to faktura zostanie wysłana pocztą na adres rejestracyjny (wpisany w polu danych do faktury.)
•Faktury są wystawiane w momencie pakowania towaru

Faktura pro-forma.

Wyłącznie dla Szkół, Uczelni, Urzędów, jednostek Administracji Publicznej.
Aby skorzystać z tej formy płatności należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta przed złożeniem zamówienia 55 621 21 21